Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

FC Barcelona (celým názvem: Futbol Club Barcelona, zkráceně Barcelona či Barça) je profesionální španělský fotbalový klub sídlící ve městě Barcelona, v autonomním společenství Katalánsko.Od sezóny 1929 hraje v Primera División, španělské nejvyšší fot

Messi 2019 Ballon d'Or triko - tmavomodré - Fotbal Shop cz ...

#21 De Jong Frenkie. 17 #7 Figo Luís. 1 #17 Griezmann Antoine. 10 #4 Guardiola Josep. 1 #6 Iniesta Andrés. 4 #9 Kluivert Patrick. 1 #0 Koeman Ronald. 2 #0 Laudrup Michael. 1 #10 Lineker Gary. 3 #10 Messi Lionel. 64 #11 Neymar Júnior. 1 #10 Ronaldinho

FC VIKTORIA Plzeň

rychlé novinky Adrian Guľa byl zvolen trenérem měsíce května. gratulujeme! Aleš Čermák byl zvolen hráčem měsíce května. gratulujeme! béčko porazilo doma písek po gólech Káčera a Kepla 2:1 a zatím vede letní ligu! o2 tv sport pack za z

Maršovice potvrdily doma svoji sílu - Benešovský deník

Maršovice - Fotbalisté Maršovic potvrdili v I. B třídě s Uhlířskými Janovicemi, že jsou v domácím prostředí silní.

Junior soupeře doslova deklasoval - Prachatický deník

V 50. minutě Baloušek našel za vápnem Čapka, který trefil šibenici – 4:1. V 61. minutě Máška dostal dlouhý balon za obranu, přihrál do vápna volnému Balouškovi a ten navýšil na 5:1. V 82. minutě Fábera namazal před vápno Zelenkovi a ten trefil přesně

adidas |

Fotbal Běh Fitness, jóga, box + další kategorie. Doplňky. Batohy, tašky, ledvinky Sportovní výživa Módní doplňky. Zobrazit všechny produkty. Mohlo by Vás zajímat. Novinky v nabídce . Nejprodávanější . Nejlépe hodnocené

Slavia prokázala čest českému fotbalu, míní v zahraničí ...

Fotbal . Slavia prokázala čest českému fotbalu, míní v zahraničí 3 října, 2019 28 ledna, 2020 David Břach Borussia Dortmund, Fotbal, Liga mistr ... Zdroj: Bild.de

Teplýšovice deklasovaly Zruč - Benešovský deník

Teplýšovice kontrolovaly hru a vytvářely si další šance. V 17. minutě se domácí dočkali prvního gólu, kdy se po rohu Hrušky prosadil hlavou Šahin a otevřel skóre zápasu. V další velké šanci si Podhorský špatně převzal balon a ten se odrazil ke gólman

Fotbalisté Oseka trénují na plný plyn - Strakonický deník

Zvykáme si na balon, na krásnou trávu, na tréninkový režim. Dojedeme to do půlky června, kdy stihneme čtyři přáteláky, aby se hráči dostali do herního zápřahu. Pak dáme chvíli volno a ve druhém červencovém týdnu začneme klasickou letní přípravu,“ nas

Vaclíkovi spoluhráči navzdory omezením kvůli koronaviru ...

Skupinka fotbalistů Sevilly si vysloužila ostrou kritiku za porušení opatření proti koronaviru. V době, kdy se španělská liga po částečném uvolnění karantény snaží o postupný návrat k tréninku a dohrání sezony, uspořádali spoluhráči brankáře Tomáše V