Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Z vedoucího tria se radoval pouze FC Libhošť ...

Bordovice si na vlastním hřišti vyšláply na Jakubčovice a v derby mezi Spálovem a Odrami zůstaly po výhře 3:1 všechny body na hřišti nováčka.

Ideální návrat? Nějaké míče jsem zkazil, řekl kriticky Čermák

Měl jsem balon už pod nohou, nějak jsem ho nabral a skončilo to v síti," pochvaloval si Čermák svůj druhý gól v ligové sezoně. Blýskl se i ve 41. minutě, kdy pohotovou patičkou dostal do šance Jeana-Davida Beauguela, který nezaváhal. "Věděl jsem o to

I. A třída: trápení Fryštáku pokračuje - Valašský deník

Na věži odbíjela 81. minuta, když se jako třtina ve větru prohnal od praporku až k brance V. Velecký a o ději po jeho přihrávce napsal J. Verne dílo zvané Zmatek nad zmatek. Míč do branky tlačili nejprve M. Holboj s T. Kašpárkem, ale pochodil až P. K

OBRAZEM: Táborsko u Vajgaru dostalo 6 gólů ...

Poprvé jsme inkasovali v 15. minutě z penalty po zbytečném faulu Petráše. V 26. minutě jsme mohli vyrovnat, Pacholík běžel prakticky sám, ale místo aby si balon v klidu srovnal, ukopl si ho a poslal jej přímo do náručí brankáře. Ten okamžitě provedl

Tomáš Smola: Na hřišti to byla válka - Opavský a hlučínský ...

Nováček FORTUNA:LIGY z Opavy veze nečekaný bod za remízu 2:2 z horké půdy jablonecké Střelnice. Výraznou měrou se na tomto výsledku podílel třicetiletý útočník Slezanů Tomáš Smola. Na první trefu totiž nahrál Janetzkému, a druhou, vyrovnávací, vsítil

Výhru trefili za pět minut dvanáct - Kladenský deník

Kladno - Velvary pro sebe rozhodly bahenní válku v Českém Brodu dvě minuty před koncem, kdy z 25 m poslal balon do pravého horního růžku Vít Pavlíček! Byl to jeho druhá gól v sezoně. Vítězové tak nadále povedou divizní tabulku.

A pak už jsme to nějak dohráli,“ popsal situace na hřišti trenér Hnídek. Hamrovské hřiště bylo poseto kalužemi. „A to bylo dost riskantní. Když to hrajete po zemi, což jsme my chtěli, tak zůstane balón stát. A my jsme chtěli hrát fotbal,“ řekl k průb

Můj první gól: Luboš Zákostelský | Můj fotbal |

"Bavilo mě hrát proti komukoli. Fotbal, to byl můj největší zážitek,“ říká v dalším dílu seriálu "Můj první gól" Luboš Zákostelský, který prožil část své kariéry v Japonsku nebo Číně. V domácí lize odehrál Zákostelský 168 utkání a dal 26 gólů.

Fleišman: Chtěli jsme hrát jinak - Boleslavský deník

Nepřekvapila. Připravovali jsme se na fakt, že hrají důrazný fotbal, pod tlakem nakopávají míče dopředu a tam o ně bojují. Ale bylo to o naší hře. My jsme chtěli hrát úplně jinak, bohužel jsme se jim přizpůsobili a asi to nebyl ani moc hezký fotbal n

Souboje, to není nic pro ně - Karvinský a havířovský deník

Hranicím naopak terén vyhovoval. Důraz, síla, na to spoléhaly. „Soupeř hraje celkem jednoduše, takovým anglickým stylem. Hraje přes křídla, pak nákop dopředu a tam souboj o balon,“ popsal Pištěk. Domácím první půle vynesla vedení 2:1, vzpruhou pro In