Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Hokejová reprezentace porazila v Trenčíně Slovensko ...

Česká hokejová reprezentace vyhrála i pátý zápas v přípravě na mistrovství světa. V Trenčíně v rámci Euro Hockey Challenge porazila Slovensko 3:1, dva góly vstřelil Filip Chytil.

Hokej mění pravidla: Zmenší se brankoviště, zpřísní tresty ...

Hokej mění pravidla: Zmenší se brankoviště, zpřísní tresty a některé góly už nebudou platit Adam Lacek, 16. srpna 2018 • 15:40 Tento gól Martina Nečase by za nových pravidel už neměl platit

Online textový přenos Česko - USA - MS v hokeji

Prodloužení nabídlo hodně bruslivý hokej, oba týmy měly hodně střeleckých příležitostí, ale Američanům hrála do karet přesilovka, kvůli které čeští hráči nemohli hrát naplno. Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, budou následovat samostatné nájezdy! B

Online: Bělorusko - Slovensko 4:7 ... - Hokej

Slovensko právě vstřelilo branku! Pět minut před koncem poslední dvacetiminutovky jde Slovensko do vedení! Po chybě na modré čáře ujel Krištof po křídle, aby mohl puk naservírovat na brankoviště, kde jej do branky dorazil pohotový MAREK HOVORKA. Asis

- YouTube

Sledujete kanál oficiálního webu českého hokeje - Můžete se zde těšit na sestřihy extraligových zápasů, přenosy z tiskových konferencí atd.

MS hokej U20 | Kanada - Rusko 4:3, Sladká pomsta! Kanaďané ...

Prohrávali dvanáct minut před koncem ostravského finálového duelu 1:3 s Ruskem, přesto Kanaďané ještě urvali zlato z MS hokejistů do 20 let. Pro svou zemi už osmnácté, sborná byla stříbrem zdrcená. V rozpětí necelých sedmi minut třetího dějství inkas

MS hokej U20 |Šílená smůla. Brankář Kazachů si na MS dal ...

Když se spekulovalo o největších outsiderech již probíhajícího mistrovství světa hokejistů do 20 let v České republice, jen málokdo nejspíš nezmínil Kazachstán. Jenže podceňovaný postsovětský tým se při premiéře na šampionátu v Třinci nepředvedl vůbe

Švédsko - Švýcarsko 3:2. Švédové jsou mistři světa, v ...

ZaseŠvédové a zase na nájezdy. Hokejový svět má staronového šampiona, v dánské Kodani obhájilo titul favorizované Švédsko. Ve finále porazilo houževnaté Švýcary 3:2, vítěznou trefu obstaral při nájezdech útočník Filip Forsberg. Vítězové prošli turnaj

Bývalý fotbalový brankář Petr Čech opět potvrdil, že svůj přestup k hokeji bere s naprostou vážností. Při tréninkovém nasazení ho nezastavila ani pandemie koronaviru. Rozkleky v současnosti trénuje doma v garáži, jak na svého zaměstnance prozradila f

MS v hokeji 2019živě: Sledujeme zápas Slovensko - Velká ...

Přeji hezký sobotní večer. Zápasy základních skupin v rámci MS v ledním hokeji 2019 pomalu spějí ke konci. Předposlední utkání dnes čeká Slovensko, které dnes musí splnit roli jasného favorita a poradit si s Velkou Británií.