Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

1. FC Lokomotive Leipzig (2003)– Wikipedie

1. FC Lokomotive Leipzig (celým názvem: 1.Fußballclub Lokomotive Leipzig e. V.) je německý fotbalový klub, který sídlí v saském městě Leipzig.Organizace sídlí v lipské městské části Probstheida.Založen byl v roce 2003.Ve sportovní terminologii se jed

UNB 2:0 MNC | 1. FC Union Berlín - Borussia ...

1. FC Union Berlín - Borussia Mönchengladbach (Nemecká Bundesliga) 2:0 | Onlajny.eu. Lídr Bundesligy prohrál na půdě Unionu, poněvadž v ofenzívě, tedy možná až na úvodní minuty, výrazným způsobem tápal.

Kompletní kolo Bundesligy nabídne souboj o 2. místo ...

Dvě kola před koncem soutěže jsme už v režimu hraní všech zápasů v jeden čas. Takže, sobota 15:30 bude napráskaná německým fotbalem. A to je dobře! Titul už sice míří do Mnichova, ale stále je o co hrát, dnes se bude rozhodovat mimo jiné o tom, kdo d

Sportovní výsledky - Sport -

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Bundesliga program 2019/20: Kompletní kalendář 1. německé ...

Fortuna Düsseldorf vs Schalke 04 Augsburg vs Paderborn 07 Union Berlín vs Mohuč. 29. kolo (11. – 13. dubna) Bayern Mnichov vs Fortuna Düsseldorf Borussia Mönchengladbach vs Union Berlín Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt Hertha Berlín vs Augsburg Mohuč

Borussia Mönchengladbach – Wikipedie

Borussia Mönchengladbach je německý sportovní klub, který sídlí ve městě Mönchengladbach, v Severním Porýní-Vestfálsku. Borussia (což v latině znamená Prusko) hra

PDN 1:5 BRM | SC Paderborn 07 - Werder Brémy (Německá ...

SC Paderborn 07 - Werder Brémy (Německá Bundesliga) 1:5 |

Lídr Bundesligy prohrál na půdě Unionu, poněvadž v ofenzívě, tedy možná až na úvodní minuty, výrazným způsobem tápal. Domácí hráli proti Borussii velmi chytře, ujali se vedení už po 15 minutách zásluhou Ujaha a následně tři body pojistil ještě Anders

Vítěze známe, ale Bundesliga pokračuje |

Dnes je na programu dalších pět utkání německé Bundesligy. Od 18:30 se usaď k zápasu sousedů v tabulce Frankfurtu a Schalke 04. Oba týmy dělí jediný bod, jenže forma mluví jasně. Zatímco Frankfurt za 5 posledních zápasů nasbíral 10 bodů, Schalke ješt

Online: Düsseldorf - Paderborn 0:0, Německá Bundesliga ...

Fortuna Düsseldorf Düsseldorf patří mezi nejslabší týmy v německé nejvyšší soutěži, a přesně jak se před sezonou očekávalo, bojuje o záchranu. Aktuálně se nachází s 22 body na šestnáctém místě tabulky, což je barážová pozice. Na jistotu záchranu aktu