Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Trenér Štukhejl: Derby rozhodla větší produktivita Žďáru ...

Tři kola před koncem navíc získali téměř stoprocentní jistotu záchrany. „Byli jsme šťastnějším týmem. Za výhru jsme rádi a myslím si, že byl k vidění i solidní fotbal. Dnes ani tak nemám radost z výhry v derby, ale z toho, že jsme se snad už, doufám,

Derby: Sokoleč rozhodla v poslední minutě - Nymburský deník

SOKOLEČ - Ostře sledované derby I.A třídy pro sebe rozhodli fotbalisté Sokolče. Poděbradům dali rozhodující branku v poslední minutě zápasu.

Lvi zabrali pozdě. Derby ovládl Hodonín - Hodonínský deník

Břeclav, Hodonín – Derby rozhodla větší produktivita hodonínských hokejistů v prvních dvou třetinách. Nápor domácích Lvů už přišel pozdě.

Tradice trvá: Derby pro Hradec - Rychnovský deník

Fotbalisté Hradce ukázali, že v derby kralují oni. Sebevědomé a v zápase lepší Pardubice doslova udolali 1:0. Symbolicky rozhodl mladý kapitán, nový lídr Jakub Martinec. „Ukázali jsme sílu, větší týmovost, dali jsme tam srdíčko.

Mírovka derby rozhodla svou bojovností - Havlíčkobrodský deník

Mírovka derby rozhodla svou bojovností ... Musím hosty pochválit za větší fotbalovost, a své kluky za tři body,“ řekl domácí kouč Michal Marek. Důležité okamžiky přišli na konci prvního poločasu a na začátku druhého. Netopilík využil centr z plného b

Fotbal - Domažlický deník

Rozhodla větší kvalita soupeře, smutnil trenér Vrba Řím (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Rychle zapomenout a makat dál. Jinak ani fotbalisté…

Derby rivalů rozhodla v závěru Vavrušová - Zlínský deník

Region– Dvě regionální derby orámovala 11. kolo Moravskoslezské divize fotbalistek. V prestižním souboji dvou celků ze Zlínska se radoval kolektiv Březnice, který uspěl na půdě Březůvek. Dařilo se také celku DFK Holešov, jenž si poradil s Nezdenicemi

V Hamrech se v sobotu hraje divizní derby - Jablonecký deník

A tamčasto statistiky a čísla neplatí, rozhoduje bojovnost, fotbalové srdce, nasazení. Mužstva se znají, stejně jako jejich hráči a navzájem se prostě na sebe chtějí „vytáhnout“. Stejně jako třeba nejlepší střelec soutěže, domácí Tomas Radzinevičius,

Derby v Suchdole ovládly nečekaně České Velenice ...

Při našich problémech se sestavou jsme chtěli vsadit na bojovnost, což se povedlo a kluci, co byli na hřišti, zaslouží pochvalu. Hosté byli celý zápas lepší a fotbalovější, naštěstí si příliš velkých šancí nevytvořili. A tak rozhodla 79. minuta, kdy

Fotbal -Žďárský deník

O osudu derby rozhodla branka Trojánka V sobotním dopoledni se přátelsky utkali fotbalisté Bystřice nad Pernštejnem a Žďáru nad Sázavou. Souboj dvou divizních celků výsledkově těsně vyzněl pro…