Sázejte s bonusem

fotbal vir rab chorvatsko

Chci vydělat

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 15 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Ostrov Vir Chorvatsko

Ostrov Vir (Chorvatsko) je sice méně známý, menší a poklidný ostrov, ale díky svým přednostem si vytvořil stálou komunitu cestovatelů, kteří se sem rádi vrací.

Ostrov RAB |

Rab je známý jako ostrov slunce, písku, moře a krásy. Může se pochlubit největším počtem písečných pláží na Jadranu - je jich tu na třicet. Největším střediskem cestovního ruchu je město Rab s cennými kulturně-historickými památkami.

Lopar na ostrově Rab | Chorvatsko :

Známé turistické městečko Lopar vzdálené jen 12 kilometrů od starého města Rab, naleznete v severovýchodně části ostrova Rab. Lopar, jako turistické středisko láká početné množství turistů především na rozsáhlé a četné zátoky, které se...

Apartmány Anna | ostrov Vir, Chorvatsko Vir dovolená

Apartmány ostrov Vir Vir Chorvatsko Apartmány Anna Severní Dalmácie - Zadar levné ubytování v soukromí bez provize a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány ostrov Vir Chorvatsko dovolená bez prostredníka kontakt na majitele apartmánu

Rab |

Ráb je starobylé město na úzkém poloostrově, jehož charakteristickou siluetu tvoří čtyři věže, každá jiná. Při toulkách spletí úzkých uliček nelze minout románskou katedrálu, kláštery, honosné paláce a kostely.

Koupání v Chorvatsku s dětmi

Koupání v Chorvatsku s dětmi ubytování Chorvatsko dovolená

Rab - turistické informace, zajímavosti | Chorvatsko | TripZone...

| Rab: Město Rab se nachází na západním pobřeží stejnojmenného ostrova v Jaderském moři, který je vyhledávaným cílem turistů. Tato strana ostrova je poměrně dobře chráněna před suchým větrem bóra, který v.

Ostrov Rab, Chorvatsko | Novalja

Ostrov Rab – chorvatský Karibik. Pobřeží ostrova je členité s mnoha tajuplnými zátokami s bílým pískem a průzračným mořem. Ostrov Rab má příznivé podnebí.

Vrsi-Mulo v zátoce u města Nin | Chorvatsko :

Vrsi-Mulo jsou vpodstatě dvě vesničky s jedním názvem, které se nachází severozápadně od Zadaru kousek do starobylého města Nin. Na rozdíl od centra Vrsi, které se nachází na vyvýšenině je Mulo položené v blízkosti mořského pobřeží, kde...

Víte, jaké je typické počasí na chorvatském ostrově Vir?

Vir ovšem nabízí spoustu dalších rarit. Jednou z nich jsou i klimatické podmínky a zdejší počasí. Byť je ostrov od pevniny vzdálen pouze několik málo metrů, teplotní rozdíly zde v jednotlivých měsících činí i pět celých stupňů.