Sázejte s bonusem

nejčastěji tažené čísla eurojackpot

Chci vydělat

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 53 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Euro Jackpot - koupit vstupenky a hrát eurojackpot online ...
Tipy pro Eurojackpot Online. Využijte možnosti projít si archivní výsledky losování Eurojackpotu, abyste se podívali, která čísla byla v poslední době nejčastěji vytažena. Pravděpodobnost opětovného vytažení těchto čísel je statisticky velmi vysoká.
Loterie Korunka - Výsledky
Loterie Korunka s.r.o., Politických vězňů 156, 266 01 Beroun — IČ: 27172813 — DIČ: CZ699000475
Sportka– statistiky, tažená čísla |
Jaká čísla jsou nejvíce losovaná a jaká se nevyplatí vsadit? Podívejte na podrobné statistiky tažených čísel v loterii Sportka a jděte štěstí naproti!
Výsledky EuroJackpot&Hrajte Online - EuroJackpot.net
Princip hry EuroJackpot. Na sázence EuroJackpot nejprve zaškrtněte 5 čísel od 1 do 50. Následně ještě vyberte ve druhém políčku 2 „euro čísla” od 1 do 10. Účast na výherní hře stojí 2,00 eura za každé vyplněné herní pole (7 křížků).
Zajímavosti | SportkaDnes - výsledky losování sportky - Page 2
Podle nejnovější celosvětové analýzy se zdá, že některá čísla jsou „šťastnější“ a bývají tažena mnohem častěji než jiná – 16 je zdaleka nejčastěji tažené a 18 je nejvíce vzácné za poslední rok, při srovnání několika celosvětových loterií.
Jaká čísla tipovat v roce 2016? |
A budeme vycházet z nejčastěji losovaných čísel za rok 2015, dostaneme následující kombinaci. Přičemž v závorce je počet tahů, kde číslo padlo. 2 (38x), 3 (37x), 5 (45x), 28 (37x), 36 (36x) a poslední číslo 26, 41, 44, 47, 49 (každé padlo 35x) a doda
Sportka archiv - Lotoservis
Tento web používá soubory cookies k zobrazování reklam a analýze návštěvnosti, více se dozvíte zde.Obsah těchto webových stránek není oficiálním zdrojem.
NĚMECKÉ LOTTO 6aus49 - výsledky, návod, cena, online, losování
Nejčastěji tažená čísla. Pravděpodobnost tažení je pro všechna čísla stejná, takže i statistiky nejčastěji tažených čísel jsou velmi vyrovnané. V době publikace tohoto článku (červen 2017) patřila mezi nejčastěji tažená čísla například 6, 32 nebo 26.
EuroJackpot - výsledky, návod, cena, vsadit online ...
Eurojackpot nejčastější čísla. V roce 2015 bylo nejčastěji taženým číslem číslo 5. Z osudí byla pětka vytažena celkem 48 krát. Pomyslné druhé místo patřilo číslu 2, které se objevilo celkem 43krát. O jedno tažení méně (42) pak měly hned tři čísla: 3,
Výsledky, čísla a recenze pro loterii Kasička
Najděte výsledky loterie Kasička pro datum 7 květen 2020, 8:00pm CET a minulá losování, zkontrolujte, zda jste vyhráli jackpot, nebo si přečtěte naši recenzi a získejte další informace, jak se zúčastnit.