Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

SP TJ Dolní Kralovice – FK Týnec n/S 2:9 | FK Týnec nad ...

TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS; FK Týnec nad Sázavou z.s. Stejskal Jan: Branka: 5: TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. Bulík Michal: Branka: 7: FK Týnec nad ...

Fotbal - Oficiální stránky obce Dolní Kralovice

TJ Sokol Dolní Kralovice je s více než 200 členy největší spolkovou organizací působící v rámci obce. Historie této organizace se začala psát 24. července 1907, kdy byly úředně schváleny stanovy "Tělocvičné jednoty Sokol Dolní Kralovice" za účelem "p

Fotbal - přehled oddílů a hráčů

Sokol Kralovice Dorost. Sokol Krchleby Muži A. Sokol Krchleby St. garda. Sokol Krchleby U-19. Sokol Křenice Mu. Sokol Křimice Muži A. Sokol Křimice Mui B. Sokol Křimice U-11. Sokol Křimice U-13. ... ZÁPADOČESKÝ FOTBAL Fotbalové oddíly Všechny týmy Je

Sokol Královice - Motorlet Praha - fotbal

Sokol Královice - Motorlet Praha 2:0 (1:0) Datum: 23.08.2014 16:00: Branky: 11. Hořický, 75. z penalty Randa. Rozhodčí: Stěhule - Havel, Multerer. Žluté karty

TJ SokolŘepy – Oficiální stránky fotbalového klubu

16. kolo: SokolŘepy – Sokol Cholupice 2:4 (0:1) Souboj s Cholupicemi se rozhodl až ve druhé půli. Pohár Prahy: Sokol Řepy – FC Přední Kopanina 1:11 (0:5) Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Sokol Řepy.

FK Pelhřimov

Datum: Utkání: Výsledek: Muži Starší dorost (U19) Po 09.11. 10:15: Sparta Brno - Pelhřimov: 7:1: Mladší dorost (U17)

Tabulka A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ | Pražský ...

Sokol Kolovraty Kolovraty KOL. 16 5 1 10 60 2 30:41 -11 16 15. SC Olympia Radotín Radotín RAD. 16 5 0 11 32 0 23:37 -14 15 16. SK Hostivař Hostivař HTV. 16 3 ...

| oficiální stránky fotbalového klubu

Situaci sledujeme. Fotbal teď není téma. Hlavně zdraví, řekl trenér FCPK Vott 26.03.2020, FCPK, : Praha - Pražský fotbalový svaz prostřednictvím svého serveru provedl anketu mezi trenéry pražského přeboru.

TJ Sokol Kralovice - TJ Košutka Plzeň, 5.kolo , Plzeňský ...

TJ Sokol Kralovice Martin Kůsa, fanoušek domácích: Do zápasu jsme vstoupili lépe. Bohužel v poslední možné minutě jsme po jinak pěkném výkonu obdrželi branku na 2:3, a tím zápas prohráli. Je to již naše třetí domácí prohra, což jistě všechny mrzí, al

- Novinky

Sokol Královice 20 11 2 7 55:42 ... Teď se těšíme na fotbal s Duklou JM." Miroslav Kamaryt (Vršovice): „V prvním poločase děkuji panu rozhodčímu za výkon, protože ve 2. minutě neodpískaná jasná penalta, třikrát otočené trestné kopy, pro nás nepískal