Neváhejte a přidejte se i vy!

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

A muži | TJ Valašské Meziříčí

02.09.2019 | 17. 8. 2019 - muži A: Oku lahodící hra a jasné vítězství! Kdo dnes přišel ve Valmezu na fotbal, rozhodně se nenudil! První standartní situace, kterou byl rohový kop, sice patřila hostům z Bruntálu, ale to bylo v první půli vše, co jim do

Tiémoko Konaté - Fotbal -

2020 21:00 Mladá Boleslav vs. Zlín fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 27:Mladá Boleslav vs. Zlín Městský stadion Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín

Firma LA Factory předložila ministerstvu padělaný ...

Majitel firmy RadekŠvec popřel, že by předložil falešné nebo nevhodné certifikáty. Ministr zdravotnictví řekl, že stát testoval kvalitu pomůcek, a pokud byly nekvalitní, dodavatelům neplatil.

| fotbal

V druhé půli začli aktivěji hosté, přesto se ale hra opět obrátila. Žádný z týmů i tak nedokázal vstřelit úvodní branku zápasu, který tak nakonec skončil nerozhodně 0:0. Utkání mimo jiné kazila i tvrdá hra obou týmů, velký počet tvrdých soubojů měl z

SKŘetězárna - fotbal

Hned z protiútoku Oškera překonává brankáře, ovšem jeho střelu vykopává doslova z brankové čáry domácí hráč. To v 40. minutě přichází zasloužené vedení našeho týmu, po sporném zákroku u střídaček hra pokračuje a Sedlák nedává domácímu brankáři šanci

Vrací se legionářská legenda Švec, za první republiky ...

Deset let po vyhlášení republiky způsobilo uvedení hry Rudolfa Medka Plukovník Švec docela kontroverzi. Hra zároveň slavila obrovský úspěch a hrála se téměř po celé zemi. Ke stému výročí založení ČSR ji nyní Národní divadlo nastudovalo v novém hávu.

Virtual fotbal club Tábor - FUTSAL 07/08

Virtual fotbal club: zleva nahoře: Mrázek Josef, Primas Pavel, Král Richard, Kačer Jan, Petřík Luboš, ... Hra byla kombinační, někdy až na škodu zakončení, střelby ze střední vzdálenosti pomálu. ... nadále ohrožovat branku Mirdy Brože, ale již se k n

Daniel Krch - Fotbal -

2020 21:00 Opava vs. Bohemians 1905 fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 27:Opava vs. Bohemians 1905 Městský stadion Opava Slezský FC Opava Bohemians Praha 1905

Martin Dostál - Fotbal -

2020 18:00 Karviná vs. Č. Budějovice fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Karviná vs. Č. Budějovice Městský stadion Karviná MFK Karviná SK Dynamo Č.